Teikiame pinigų grąžinimo garantiją!  

SEO paslaugos, taikant Semantic SEO metodiką.

Trūksta klientų? Norėtumėte, kad Jus lengviau rastų Google paieškos sistemoje? Mes galime Jums padėti.

Aplenkite savo kolegas/konkurentus populiariausiose paieškos sistemose, pagal Jums esminius raktinius žodžius?

Dėmesio akcija: Tik dabar vidinis svetainės optimizavimas, pritaikant Semantic mikro žymėjimų sistemą, kainuoja 1500 litų*.

Atliekant optimizavimą paieškos sistemoms, pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti Semantic SEO metodiką, kuri yra orentuota į tinkamą turinio pateikimą paieškos sistemų "vorams" bei patogi naudoti Jūsų svetainės lankytojams.SEO

Efektyvios SEO paslaugos yra raktas į pardavimus. Nesvarbu, ką Jūs parduodate ar kokias paslaugas teikiate, tiesiausias kelias iki klientų yra dominavimas populiariausioje Lietuvoje paieškos sistemoje Google.lt.

  • Mes nemokamai atliksime Jūsų svetainės bei Jūsų konkurentų analizę;
  • Parinksime optimalius raktinius žodžius;
  • Mūsų specialistai perrašys Jūsų turinį  taip, kad jis atitiktų Semantic SEO reikalavimus;
  • Sukursime efektyvų atgalinių nuorodų tinklą;
  • Nemokamai konsultuosime;
  • Pasiūlysime daugiau SEM metodikų;

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Deja, bet SEO tai ne kilogramas mėsos ar kepalėlis duonos, konkrečią kainą galima įvardinti tik atlikus Jūsų turimos svetainės bei pagrindinių konkurentų, pagal Jus dominančius raktinius žodžius analizę. Visą tai mes padarysime nemokamai, bei mielai pateiksime būtent Jūsų įmonei priimtiną komercinį pasiūlymą.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mūsų naudojama Semantic SEO metodika leidžia iki dešimties kartų sumažinti atgalinių nuorodų kiekį, reikalingą optimizuojant pieškos sistemoms. Dažnai būtent nuorodų kiekis lemia tai, kiek kainuos SEO paslaugos. Todėl mes galime pasiūlyti kur kas pigesnes paslaugas nei mūsų kolegos/konkurentai.

antram

Turite klausimų?

semantic operatorius +370 68 497 070

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

pinigu grazinimo granatija

Terminai

Kas yra SEM

SEM yra angliško termino "Search engine marketing" trumpinys, reiškiantis marketingą skirtą paieškos sistemoms. SEM dažnai taiko svetainių savininkai, kurių pagrindinė veikla yra prekyba internetu arba pajamos iš reklamos internetu. SEM apimą ne tik optimizavimą paieškos sistemoms (SEO), bet ir reklamą paieškos sistemose, tokią kaip Google Adwords.

Kas yra SERP?

SERP yra angliško termino "Search engine results page" trumpinys. Šis terminas naudojamas apibrėžti paieškos sistemų sugeneruotų rezultatų puslapį. Aukšta pozicija SERP, pagal tam tikrą paieškos žodį ar frazę, yra pagrindinis tikslas atliekant svetainės optimizavimą paieškos sistemoms (SEO).

Kas yra "organic" rezultatai?

"Organic" yra terminas, naudojamas apibrėžti natūralius, paieškos sistemų sugeneruotus rezultatus, pagal paieškos frazę. Šiuose rezultatuose yra pateikiamos svetainės, kurių turinys labiausiai atitinka ieškomą terminą. Šalia "organic" rezultatų dažnai būna pateikiami paieškos frazę atitinkantys reklaminiai skelbimai (pavyzdžiui, Google AdWords sistema).